Home / e2 Программы занятий в г. Киев

e2 Программы занятий в г. Киев

Young Engineers – Програми занять в м. Київ

Big Builders – Великі Будівельники

Knex program

Це весела та унікальна програма, що розрахована на дітей молодшого віку – дошкільнята та перші класи. Вік таких дітей від 4 до 6 років. Програма Big Builders поєднує у собі тактильні, рухливі та просторові навички в процесі вивчення науково-технічних принципв з використанням K’nex® будівельних блоків. Ці програми проводяться у невеличких групах, з метою впевнитись, що кожен “великий будівельник” отримує необхідні знання та навички.

Вік: 4-6 (Дошкільнята, 1 клас)

Тривалість урока: 45 хвилин

Програма уроку включає в себе

Принципи фізики: загальні принципи, такі як баланс на плавучість

Царство тварин: різні тварини – домашні та дикі

Біологія: Природна боротьба з шкідниками, запилення і симбіоз

Всесвіт: Простір, Земля і Сонячна система

Геометрія: Характеристика основних геометричних фігур

Транспорт і безпека руху: Розуміння різних типів транспортних засобів, включаючи мотоцикли, вантажівки, автомобілі та човни

LEGO Challenge – LEGO Виклик

young engineers conveyerПрограма LEGO Challenge розрахована на початкову школу дітей (у віці 7-12 років). В програму входять основні принципи науки, технології, інженерії та математики (STEM). Об’єднуючи основні математичні принципи, що вивчаються в школі з активним процесом навчання, діти вивчають основи фізики та інженерних концепцій.

Вік: 7-12 (1й – 5й клас)

Тривалість уроку: 75 хвилин

Програма уроку включає в себе

Основні і складні математичні: Інструктори навчають основам математики, додавання і віднімання до показників

Відомі наукові та філософські фігури: Архімед, сер Ісаак Ньютон, Ейнштейн і багато іншого

Сила і принципи у фізиці: відцентрові і доцентрові сили, сила інерції, потенційна енергія, кінетична енергія, дія / реакція закон, гнучкість, крутний момент, опори, поділ навантаження, кутовий момент і т.п.

GaliLEGO – ГаліLEGO

Young Engineers LEGO KitПрограма GaliLEGO досліджує механічні системи з точки зору реальної інженерії. Програма фокусується на пошуку рішень з використанням спільної роботи учнів, з метою створення складних машин. Діти вивчатимуть механічні, математичні і фізичні аспекти техніки і логічного процесу, який використовується в будівництві.

Вік: 10-14 (3й – 8й клас)

Тривалість уроку: 75 хвилин

Програма уроку включає в себе

Основні і складні математичні: інструктори навчають основам математики, додавання і віднімання до показників.
Сила і принципи у фізиці: відцентрової і доцентрової сили, сила інерції, потенційна енергія, кінетична енергія, дія і реакція сили, гнучкість, скручування, точка опори, поділ навантаження, кутовий момент, і багато іншого.

Закони Архімеда, сер Ісаак Ньютон, Ейнштейна і багато іншого.

Статистичний огляд

Після ретельного тестування, було статистично доведено, що діти, які беруть участь в програмі по вивченню E² Young Engineers досягають високих рівнів в рамках всіх наукових дисциплін, що викладаються в школі.

Крім того, було доведено, що учні початкової школи, які приєднуються до спільноти молодих інженерів отримують математичні знання, необхідні для досягнення успіху при вирішенні більш складних наукових програм при навчанні в середніх і вищих навчальних закладах.

These tests have been conducted by the

Center for Cooperation and Advancement (CCA)